Kontakta oss » Service & Support

Service & Support

 

Kontaktinformation

Tel: 018-56 68 00

Felanmälan 

Du kontaktar oss enklast via vår e-postadress för serviceärenden. Då sker en automatisk registrering i vårt service- och supportsystem och du får en e-post som kvitto.
support@gammadata.se

Andra frågor till serviceavdelningen
service@gammadata.se

 

Reparationsformulär

Reparationsformulär (word)
Reparationsformulär (pdf)

Christofer Ahlgren
Christofer Ahlgren
Serviceingenjör
Radiation Protection and Electronics, R&D
Telefon: +46 (0)18-56 88 00
christofer.ahlgren@radonova.se
Fredrik Linden
Fredrik Lindén
Support, Service & Kalibrering
Radongasinstrument
Telefon: +46 (0)18-56 88 00
fredrik.linden@radonova.se
nuna70x70
Support Instrument
Servicekoordinator
Telefon: +46 (0) 18 56 88 00
support.instrument@radonova.se
Ove Johansson
Ove Johansson
Electronic Design Engineer
R&D
Telefon: +46 (0)18-56 88 00
ove.johansson@radonova.se